033/5332388, 033/5332390, +421 910 902 700

Referencie

PP

Dobrý deň.
Ďakujeme advokátskej kancelárii Prosman a Pavlovič v zastúpení JUDr.Petrou Tomašovičovou za úspešné zastupovanie vo vymáhaní odškonenia pre pozostalých po dopravnej autonehode, z PZP- povinného zmluvného poistenia- od poisťovne,kde bolo vozidlo poistené.
Veľmi som neveril,že sa môže podariť uspieť v spore s poisťovňou,ale podarilo sa a preto odporúčam všetkým,ktorí stratia blízkeho príbuzného,obrátiť sa s dôverou na túto advokátsku kanceláriu.

- P.P. spokojný klient.

Volám sa Marek Šimurda.12.3.2015 som mal ťažký pracovný úraz.V tedy sa vám zmení v sekunde celý život.Človek nevie čo skôr a v tedy my firma Prosman a Pavlovič podala pomocnú ruku.Našiel som kontakt na internete a kontaktoval ich.Bol som pridelený mladej právničke,ktorá ochotne vysvetlila na čo všetko mám nárok.A tak sme sa postupne pustili do boja najprv so soc.poisťovňou a neskôr z ďalšími organizaciami, ktoré miesto toho ,aby vám pomohli ,hádžu vám polená pod nohy.Doteraz sme boli vždy úspešný za čo veľké ďakujem Judr.Petra Tomašovičová.Ktorá sa aj napriek medializacii môjho prípadu nebála postaviť pred Tv.kameri.Tú to právnicku spoločnosť môžem len odporučiť.Nesnažia sa obyčajných ludí ošklbať aj o posledné ,ale hlavne pomôcť.A neboja sa isť do sporov.Súdnych a iného charakteru.

- Marek Šimurda

Dobrý deň, chcem touto cestou vyjadriť poďakovanie advokátskej kancelárii Prosman&Pavlovič za poskytnutie právnych služieb. Pomohli ste mi ťažkej a zložitej životnej situácii. Oceňujem vysokú profesionalitu a kvalitu práce,ale tiež serióznosť a ľudský prístup obzvlášť Mgr.Petry Tomašovičovej. Prajem Vám do ďalších rokov veľa spokojných klientov a úspechov v práci.

- Igor Seleš

KJ

Pani advokátku Tomašovičovú z kancelárie Prosnan a Pavlovič s.r.o. môžem len odporúčať, a to nie len pre jej profesionalitu ale i pre ľudský prístup. Pani Tomašovičová nás v prípade riešenia nášho problému /právneho/ pravidelne informovala, komunikovala a rýchlo reagovala. Jej prístup bol vecný, zrozumiteľný a vždy akceptovala naše prípadné pripomienky. Dôležitým poznamenaní je isto to že prípad sme vyhrali, preto môžem iba odporúčať.

- PhDr. Kristína Jurčová